Kilka słów o Firmie

Kamieniarstwo Karol Rybka rozpoczęło działalność w 1994 roku jako niewielka firma rodzinna, ale posiadająca bez mała kilkunastoletnie doświadczenie w branży kamieniarskiej. Na początku działalności zakład był głównie nastawiony na produkcję nagrobków. Poczynione szerokie inwestycje w bazę maszynową pozwoliły poszerzyć ofertę i możliwości produkcyjne.

Obecnie firma zajmuje się przerobem kamienia naturalnego w kilkudziesięciu kolorach, pochodzącego z różnych stron świata. Wykonujemy z niego nagrobki, grobowce jak również szeroki asortyment budowlanych elementów wykończeniowych takich jak schody, blaty kuchenne i łazienkowe, parapety.

Kamieniarstwo Karol Rybka stawia sobie za główny cel najwyższą jakość swoich wyrobów. Chcemy, żeby nasi Klienci cenili profesjonalizm wykonywanych zamówień jak również fachowe doradztwo.

Interesują nas nietypowe projekty, które traktujemy jako swoiste wyzwanie. Każde zamówienie jest dokładnie omawiane, tak aby finalny produkt był idealnym odzwierciedleniem życzenia Klienta. Najważniejsze jest dla nas jego zadowolenie.